laupäev, 29. veebruar 2020

Sõbrapäev Rapla Gümnaasiumis

Sõbrapäev Rapla Gümnaasiumis

"Rando & Kiili comeback"- Fotograaf: B. Käsper


Heiki või Kersti on murdnud selle mehe südame. Kiili ja Rando portreega brownie'd - kainestav hetk nii mõnelegi. Suhkrulaksust lavale. Armastus võidab alati! Isegi Nelja Miinust"Igavene armastus"- Fotograaf: B.Käsper

Terve aasta januned erinevate maiustuste järele, pead piki sisekõnlusi kommiriiulite vahel või peidad oma jäätist tühja pelmeenipakki sisse, kuna veresugulust võetakse vähemalt  minu perekonnas väga tõsiselt, eriti veresuhkrutaseme osa. Ja siis on meil see üks päev aastas, kus on võimalus avaldada oma armastust ja sõprust, ning mis oleks imelisem viis selle avaldamiseks kui kõhu kaudu.
Minu magu aga jõudis sel 14.veebruari hommikupoolikul juba kell 10.50  ühe eluliselt tähtsa küsimuseni: "Mitu kooki jõuan ma veel süüa enne kui diabeet mind tabab?" Tõeline matemaatiline mõistatus. Vihjeks võin öelda, et tolleks hetkeks olin ma maitsnud 5 erinevat brownie't, 4 sorti muffineid  ning laual ootas veel värskelt soe sünnipäeva kringel. Ilmselgelt olin ma teaduse nimel valmis katseeksitusmeetodi proovimiseks, aga siis jõudsin ma Rando ja Kiili pildiga šokolaadibrownie'deni. Ütleme nii, et elus on asju, mille nägemini mõjub kainestavalt ja kui need hetked saabuvad, siis õige ja vale, sobiv ja mitte sobiv saavad justkui uue tähenduse.      
                                                
"Neli neidu ja kuumad Kuuba rütmid"-
Forograaf: B.Käsper

Peale "Rando ja Kiili sõbrapäeva kohvikut", mille taga tegelikult seisi küll meie kallis Annabel, tuli veel Randot ja Kiili, ning seekord oli peale maitsmisvõimaluse neid ka võimalik kuulda ja näha saada. Viimati kohtasime seda imelist duot Jõulupeol, vahepeal on Kiil bändi arengut silmas pidades rikastanud repetuaari kuulsa "Send me on my way" laulu ära õppimisega, samal ajal kui Rando on  kuskil klubi põrandal Heiki või Kersti tegevuse tõttu korvi saanuna kibedaid pisaraid valanud, kuid nagu Hendrik Sal Saller kunagi ütles, ei oleks ta kuulsaks saanud, kui need naised, kes ta maha jätsid, poleks ta plaate ostnud.

Eesti vanarahvatarkus ütleb aga " Ega armastus ei ole kartul, et sa ta ära sööd.""Neli Miinust, väärt konkurendid" -
 Fotograaf: vb Minni?

Sõbrapäev aga muutus aina hoogsamaks. Ülemaailmse sõpruse ja armastuste päeva auks otsustasid julgemad meie kooli õpilaste seast kõneleda nondest tormilistest, kirglikest ja igavikulistest tunnetest just tantsu keeles. 
Nelja neiu eestvedamisel ja kuumade Kuuba rütmide saatel valmistati kõik osalejad ja nende puusad pingeliseks lahinguks ette. Kohale oli kutsutud omaala professionaalidest koosnev žürii, kelle kõike näinud silmad pidi veel üht teist vapustavat nägema. 
Oli tüdrukute võiskond, kelle tants esindas ehtsa koostöö väge. Poistetiim, kelle allaandmatus süboliseeris noore armastuse lakkamatut kirglikust. Omaette klassi näitas Neli Miinust, kuid ilmselgelt polnud  Maailm veel selliseks südikuseks valmis. Võitjaks sai jääda vaid armastust, ja armastuse väge nägime me kõik, kui Mert ja Catherine lavale saabusid, seal oli koostöö, seal oli ühtsus, seal oli kirg, seal oli võitlusvaim ja mitte ükski karglev hull ei suutnud neid kohutada.


 "Friends With Benefits Dance Battle" võitjad 


-M.E

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar